Kalendarz zajęć

NIE ZWLEKAJ! DOŁĄCZ DO WATAHY! 

Wyczyść filtry »
« Sierpień »
« 14 do 20-08-2017 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
06:00
60 min 10 wolnych

CrossFit 2

Michał Rzewuski

Strefa III

60 min 14 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Kasia Baran

Strefa I

ZASTĘPSTWO

60 min 16 wolnych

CrossFit 2

Szymon Mikuta

Strefa I

60 min 7 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Michał Rzewuski

Strefa I

60 min 11 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Bartosz Gruca

Strefa I

   
60 min 69 wolnych

Open Gym

Strefa II

60 min 12 wolnych

CrossFit 2

Ariel Barwiński

Strefa III

60 min 60 wolnych

Open Gym

Strefa II

60 min 9 wolnych

CrossFit 2

Ariel Barwiński

Strefa III

60 min 60 wolnych

Open Gym

Strefa II

 
60 min 78 wolnych

Open Gym

Strefa II

 
60 min 75 wolnych

Open Gym

Strefa II

 
06:30        
60 min 11 wolnych

CrossFit 2

Ania Kos

Strefa III

   
07:00
60 min 16 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Michał Rzewuski

Strefa I

60 min 17 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Kasia Baran

Strefa I

ZASTĘPSTWO

60 min 12 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Szymon Mikuta

Strefa I

60 min 7 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Michał Rzewuski

Strefa I

60 min 10 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Bartosz Gruca

Strefa I

   
08:00
60 min 13 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Oliwia Kowalska

Strefa I

ZASTĘPSTWO

60 min 12 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Ariel Barwiński

Strefa I

60 min 10 wolnych

CORE

Szymon Mikuta

Strefa I

 
60 min 15 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Ania Kos

Strefa I

60 min 72 wolnych

Open Gym

Strefa II

60 min 87 wolnych

Open Gym

Strefa II

09:00
60 min 13 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Bartosz Gruca

Strefa I

ZASTĘPSTWO

60 min 2 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Ariel Barwiński

Strefa I

60 min 9 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Oliwia Kowalska

Strefa I

60 min 12 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Ariel Barwiński

Strefa I

60 min 15 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Ania Kos

Strefa I

60 min 0 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Oliwia Kowalska

Strefa I

ZASTĘPSTWO

 
09:30          
60 min 3 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Mateusz Szafrański

Strefa III

60 min 5 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Oliwia Kowalska

Strefa I

10:00        
60 min 15 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Bartosz Gruca

Strefa I

ZASTĘPSTWO

60 min 3 wolnych

Olympic Weightlifting 2

Krzysztof Sułkowski

Strefa PC

 
10:30          
60 min 8 wolnych

Gymnastic Beginners

Mateusz Szafrański

Strefa III

60 min 8 wolnych

Mobility

Oliwia Kowalska

Strefa I

11:00          
60 min 5 wolnych

RUNMAGEDDON Training

Oliwia Kowalska

Strefa I

ZASTĘPSTWO

 
11:30            
60 min 0 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Oliwia Kowalska

Strefa I

12:00
60 min 14 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Bartosz Gruca

Strefa I

ZASTĘPSTWO

60 min 5 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Mateusz Szafrański

Strefa I

60 min 12 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Mateusz Szafrański

Strefa I

60 min 16 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Mateusz Szafrański

Strefa I

60 min 8 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Mateusz Szafrański

Strefa I

60 min 11 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Mateusz Szafrański

Strefa I

 
         
60 min 3 wolnych

CrossKids 5-8 lat

Kasia Baran

Strefa III

15:00
60 min 9 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Ariel Barwiński

Strefa I

 
60 min 14 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Mateusz Szafrański

Strefa I

 
60 min 14 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Ariel Barwiński

Strefa I

   
16:00
60 min 12 wolnych

CrossFit 1 Strength

Ariel Barwiński

Strefa I

60 min 11 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Michał Kania

Strefa I

60 min 14 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Michał Kania

Strefa I

60 min 12 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Bartosz Gruca

Strefa I

60 min 14 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Ariel Barwiński

Strefa I

60 min 9 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Oliwia Kowalska

Strefa I

 
16:30
60 min 9 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Bartosz Gruca

Strefa III

 
60 min 6 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Piotr Piątek

Strefa III

       
17:00
60 min 6 wolnych

CrossFit 2

Ariel Barwiński

Strefa I

60 min 11 wolnych

CrossFit 2

Michał Kania

Strefa I

60 min 13 wolnych

CrossFit 2

Michał Kania

Strefa I

60 min 6 wolnych

CrossFit 2

Mateusz Szafrański

Strefa I

60 min 14 wolnych

CrossFit 2

Ariel Barwiński

Strefa I

60 min 3 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Oliwia Kowalska

Strefa I

60 min 6 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Michał Kubicz

Strefa I

       
60 min 9 wolnych

Kettlebells Beginners

Bartosz Gruca

Strefa II

   
17:30
60 min 6 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Bartosz Gruca

Strefa III

60 min 12 wolnych

CORE

Bartosz Gruca

Strefa III

60 min 3 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Piotr Piątek

Strefa III

60 min 3 wolnych

CORE

Bartosz Gruca

Strefa III

60 min 2 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Waldek Grzesiak

Strefa III

   
 
60 min 11 wolnych

Mobility

Kacper Dybowski

Strefa II

60 min 9 wolnych

Mobility

Kacper Dybowski

Strefa II

   
18:00
60 min 2 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Ariel Barwiński

Strefa I

60 min 10 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Michał Kania

Strefa I

60 min 0 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Michał Kania

Strefa I

60 min 0 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Mateusz Szafrański

Strefa I

60 min 8 wolnych

Olympic 1 Beginners

Bartosz Gruca

Strefa I

 
60 min 5 wolnych

CORE

Michał Kubicz

Strefa I

 
60 min 4 wolnych

Olympic Weightlifting 1

Krzysztof Sułkowski

Strefa PC

 
60 min 2 wolnych

Olympic Weightlifting 1

Krzysztof Sułkowski

Strefa PC

   
18:30
60 min 8 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Bartosz Gruca

Strefa III

 
60 min 8 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Piotr Piątek

Strefa III

60 min 11 wolnych

Stretching

Kasia Kleszcz

Strefa III

60 min 3 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Michał Kania

Strefa III

   
 
60 min 4 wolnych

Kettlebells Beginners

Bartosz Gruca

Strefa II

ZASTĘPSTWO

   
19:00
60 min 13 wolnych

CrossFit 2

Michał Michalczyk

Strefa I

60 min 7 wolnych

Olympic Weightlifting 2

Krzysztof Sułkowski

Strefa PC

60 min 11 wolnych

CrossFit 1 Strength

Szymon Mikuta

60 min 11 wolnych

CrossFit 2

Ariel Barwiński

Strefa I

60 min 10 wolnych

CrossFit 2

Waldek Grzesiak

Strefa I

   
     
60 min 3 wolnych

Olympic Weightlifting 2

Krzysztof Sułkowski

Strefa PC

 
19:30
60 min 5 wolnych

Gymnastic Beginners

Michał Kania

Strefa III

60 min 7 wolnych

Stretching

Kasia Kleszcz

Strefa III

60 min 2 wolnych

Endurance/Condition

Waldek Grzesiak

Strefa II

60 min 9 wolnych

Gymnastic Beginners

Michał Kania

Strefa III

60 min 11 wolnych

CrossFit 2 Strength

Michał Kania

Strefa III

   
20:00
60 min 11 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Bartosz Gruca

Strefa I

ZASTĘPSTWO

60 min 14 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Michał Rzewuski

Strefa I

60 min 3 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Szymon Mikuta

Strefa I

60 min 1 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Ariel Barwiński

Strefa I

60 min 11 wolnych

CrossFit 1 Strength

Waldek Grzesiak

Strefa I

   
20:30
60 min 0 wolnych

CrossFit 2 Strength

Michał Kania

Strefa III

60 min 7 wolnych

CrossFit 2

Mateusz Szafrański

Strefa III

60 min 2 wolnych

CrossFit 2 Strength

Michał Kania

Strefa III

60 min 0 wolnych

CrossFit 2

Michał Kania

Strefa III

     
   
60 min 1 wolnych

Endurance/Condition

Waldek Grzesiak

Strefa II

 
21:00
60 min 14 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Bartosz Gruca

Strefa I

ZASTĘPSTWO

60 min 14 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Michał Rzewuski

Strefa I

 
60 min 6 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Ariel Barwiński

Strefa I

60 min 1 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Waldek Grzesiak

Strefa I

   
21:30
60 min 13 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Michał Kania

Strefa III

 
60 min 0 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Waldek Grzesiak

Strefa III

60 min 7 wolnych

CrossFit 1 Beginners

Michał Kania

Strefa III

     
← →