Kalendarz zajęć

NIE ZWLEKAJ! DOŁĄCZ DO WATAHY! 

Wyczyść filtry »
« Październik »
« 16 do 22-10-2017 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
06:00
60 min 7 wolnych

CrossFit

Szymon Mikuta

Strefa III

ZASTĘPSTWO

60 min 10 wolnych

CrossFit

Ariel Barwiński

Strefa III

60 min 9 wolnych

CrossFit

Szymon Mikuta

Strefa I

60 min 6 wolnych

CrossFit

Bartosz Gruca

Strefa III

60 min 8 wolnych

CrossFit Beginners

Bartosz Gruca

Strefa I

   
60 min 13 wolnych

CrossFit Beginners

Michał Kubicz

Strefa I

60 min 8 wolnych

CrossFit Beginners

Michał Rzewuski

Strefa I

60 min 59 wolnych

Open Gym

Strefa II

60 min 8 wolnych

CrossFit Beginners

Michał Rzewuski

Strefa I

60 min 79 wolnych

Open Gym

Strefa II

60 min 50 wolnych

Open Gym

Strefa II

60 min 49 wolnych

Open Gym

Strefa II

 
60 min 69 wolnych

Open Gym

Strefa II

 
06:15        
60 min 7 wolnych

CrossFit

Oliwia Kowalska

Strefa III

ZASTĘPSTWO

   
07:00
60 min 11 wolnych

CrossFit Beginners

Szymon Mikuta

Strefa I

ZASTĘPSTWO

60 min 11 wolnych

CrossFit Beginners

Michał Rzewuski

Strefa I

60 min 14 wolnych

CrossFit Beginners

Szymon Mikuta

Strefa I

60 min 14 wolnych

CrossFit Beginners

Michał Rzewuski

Strefa I

60 min 10 wolnych

CrossFit Beginners

Bartosz Gruca

Strefa I

   
08:00  
60 min 16 wolnych

CrossFit Beginners

Ariel Barwiński

Strefa I

60 min 11 wolnych

CORE

Szymon Mikuta

Strefa I

60 min 12 wolnych

CrossFit Beginners

Bartosz Gruca

Strefa I

 
60 min 100 wolnych

Open Gym

Strefa II

60 min 100 wolnych

Open Gym

Strefa II

09:00
60 min 13 wolnych

CrossFit Beginners

Michał Kubicz

Strefa I

60 min 13 wolnych

CrossFit Beginners

Ariel Barwiński

Strefa I

60 min 15 wolnych

CrossFit Beginners

Paweł Flasza

Strefa I

ZASTĘPSTWO

60 min 11 wolnych

CrossFit Beginners

Bartosz Gruca

Strefa I

60 min 11 wolnych

CrossFit Beginners

Bartosz Gruca

Strefa I

60 min 8 wolnych

CrossFit Beginners

Michał Bałys

Strefa I

ZASTĘPSTWO

 
09:30          
60 min 3 wolnych

CrossFit Beginners

Mateusz Szafrański

Strefa III

60 min 0 wolnych

CrossFit Beginners

Oliwia Kowalska

Strefa I

10:00        
60 min 13 wolnych

CrossFit Beginners

Bartosz Gruca

Strefa I

60 min 12 wolnych

Mobility

Michał Bałys

Strefa I

ZASTĘPSTWO

 
10:30          
60 min 5 wolnych

Gymnastic Beginners

Mateusz Szafrański

Strefa III

60 min 19 wolnych

Mobility

Oliwia Kowalska

Strefa I

11:00          
60 min 16 wolnych

CrossFit Beginners

Michał Bałys

Strefa I

ZASTĘPSTWO

 
11:30            
60 min 18 wolnych

CrossFit Beginners

Oliwia Kowalska

Strefa I

60 min 5 wolnych

Olympic Weightlifting 1+2

Krzysztof Sułkowski

Strefa PC

12:00  
60 min 15 wolnych

CrossFit Beginners

Mateusz Szafrański

Strefa I

60 min 6 wolnych

CrossFit Beginners

Mateusz Szafrański

Strefa I

60 min 12 wolnych

CrossFit Beginners

Mateusz Szafrański

Strefa I

60 min 14 wolnych

CrossFit Beginners

Mateusz Szafrański

Strefa I

60 min 13 wolnych

CrossFit Beginners

Mateusz Szafrański

Strefa I

 
       
60 min 2 wolnych

CrossKids 5-8 lat

Kasia Baran

Strefa III

13:00          
60 min 16 wolnych

CrossFit Beginners

Mateusz Szafrański

Strefa III

 
60 min 9 wolnych

CrossKids 9-12 lat

Kasia Baran

Strefa I

15:00
60 min 15 wolnych

CrossFit Beginners

Ariel Barwiński

Strefa I

 
60 min 14 wolnych

CrossFit Beginners

Paweł Flasza

Strefa I

ZASTĘPSTWO

 
60 min 14 wolnych

CrossFit Beginners

Ariel Barwiński

Strefa I

   
16:00
60 min 13 wolnych

CrossFit 1 Strength

Ariel Barwiński

Strefa I

60 min 12 wolnych

CrossFit Beginners

Kasia Baran

Strefa I

ZASTĘPSTWO

 
60 min 9 wolnych

CrossFit Beginners

Bartosz Gruca

Strefa I

60 min 10 wolnych

CrossFit Beginners

Ariel Barwiński

Strefa I

60 min 20 wolnych

CrossFit Beginners

Oliwia Kowalska

Strefa I

 
16:30
60 min 3 wolnych

CrossFit Beginners

Bartosz Gruca

Strefa III

60 min 3 wolnych

CrossFit Beginners

Mateusz Szafrański

Strefa III

60 min 0 wolnych

CrossFit Beginners

Piotr Piątek

Strefa III

       
17:00
60 min 11 wolnych

CrossFit

Ariel Barwiński

Strefa I

60 min 14 wolnych

CrossFit

Kasia Baran

Strefa I

ZASTĘPSTWO

60 min 12 wolnych

CrossFit

Kasia Baran

Strefa I

ZASTĘPSTWO

60 min 10 wolnych

CrossFit

Mateusz Szafrański

Strefa I

60 min 15 wolnych

CrossFit

Ariel Barwiński

Strefa I

60 min 18 wolnych

CrossFit Beginners

Oliwia Kowalska

Strefa I

60 min 17 wolnych

CrossFit Beginners

Michał Kubicz

Strefa I

60 min 9 wolnych

Mobility z KFZ

Patryk Kardasz

Strefa II

   
60 min 11 wolnych

Mobility z KFZ

Patryk Kardasz

Strefa II

60 min 8 wolnych

Kettlebells Beginners

Bartosz Gruca

Strefa II

   
17:30
60 min 5 wolnych

CrossFit Beginners

Bartosz Gruca

Strefa III

60 min 1 wolnych

CORE

Bartosz Gruca

Strefa III

60 min 3 wolnych

CrossFit Beginners

Piotr Piątek

Strefa III

60 min 0 wolnych

CORE

Bartosz Gruca

Strefa III

     
18:00
60 min 0 wolnych

CrossFit Beginners

Ariel Barwiński

Strefa I

60 min 13 wolnych

CrossFit Beginners

Kasia Baran

Strefa I

ZASTĘPSTWO

60 min 4 wolnych

CrossFit Beginners

Kasia Baran

Strefa I

ZASTĘPSTWO

60 min 5 wolnych

CrossFit Beginners

Mateusz Szafrański

Strefa I

60 min 4 wolnych

Olympic Beginners

Bartosz Gruca

Strefa I

 
60 min 16 wolnych

CORE

Michał Kubicz

Strefa I

 
60 min 6 wolnych

Olympic Weightlifting 1

Krzysztof Sułkowski

Strefa PC

 
60 min 3 wolnych

Olympic Weightlifting 1

Krzysztof Sułkowski

Strefa PC

   
18:30
60 min 1 wolnych

CrossFit Beginners

Bartosz Gruca

Strefa III

60 min 2 wolnych

CrossFit

Bartosz Gruca

Strefa III

60 min 7 wolnych

CrossFit Beginners

Piotr Piątek

Strefa III

60 min 9 wolnych

Stretching

Kasia Kleszcz

Strefa III

     
   
60 min 0 wolnych

Kettlebells Beginners

Bartosz Gruca

Strefa II

 
19:00
60 min 3 wolnych

Endurance/Condition

Waldek Grzesiak

Strefa I

60 min 0 wolnych

CrossFit Beginners

Michał Rzewuski

Strefa I

60 min 8 wolnych

CrossFit 1 Strength

Szymon Mikuta

60 min 7 wolnych

CrossFit

Ariel Barwiński

Strefa I

   
60 min 14 wolnych

CrossFit Beginners

Michał Kubicz

Strefa I

 
60 min 4 wolnych

Olympic Weightlifting 2

Krzysztof Sułkowski

Strefa PC

 
60 min 6 wolnych

Olympic Weightlifting 2

Krzysztof Sułkowski

Strefa PC

 
19:30
60 min 3 wolnych

Gymnastic Beginners

Michał Kania

Strefa III

60 min 6 wolnych

Stretching

Kasia Kleszcz

Strefa III

60 min 10 wolnych

CrossFit

Bartosz Gruca

Strefa III

60 min 12 wolnych

Gymnastic Beginners

Michał Bałys

Strefa III

ZASTĘPSTWO

60 min 6 wolnych

CrossFit 2 Strength

Krzysztof Sułkowski

Strefa III

ZASTĘPSTWO

   
   
60 min 0 wolnych

Endurance/Condition

Waldek Grzesiak

Strefa II

   
20:00
60 min 2 wolnych

CrossFit Beginners

Michał Bałys

Strefa I

ZASTĘPSTWO

60 min 0 wolnych

CrossFit Beginners

Michał Rzewuski

Strefa I

60 min 13 wolnych

CrossFit Beginners

Szymon Mikuta

Strefa I

60 min 0 wolnych

CrossFit Beginners

Ariel Barwiński

Strefa I

60 min 16 wolnych

CrossFit 1 Strength

Michał Bałys

Strefa I

ZASTĘPSTWO

   
20:30
60 min 2 wolnych

CrossFit 2 Strength

Michał Kania

Strefa III

60 min 6 wolnych

CrossFit

Mateusz Szafrański

Strefa III

60 min 4 wolnych

CrossFit 2 Strength

Krzysztof Sułkowski

Strefa III

ZASTĘPSTWO

60 min 2 wolnych

CrossFit

Michał Bałys

Strefa III

ZASTĘPSTWO

     
   
60 min 0 wolnych

Endurance/Condition

Waldek Grzesiak

Strefa II

 
21:00
60 min 9 wolnych

CrossFit Beginners

Michał Bałys

Strefa I

ZASTĘPSTWO

60 min 9 wolnych

CrossFit Beginners

Michał Rzewuski

Strefa I

60 min 10 wolnych

CrossFit Beginners

Szymon Mikuta

Strefa I

60 min 3 wolnych

CrossFit Beginners

Ariel Barwiński

Strefa I

60 min 12 wolnych

CrossFit Beginners

Michał Bałys

Strefa I

ZASTĘPSTWO

   
21:30
60 min 9 wolnych

CrossFit Beginners

Michał Kania

Strefa III

60 min 9 wolnych

CrossFit Beginners

Mateusz Szafrański

Strefa III

60 min 7 wolnych

CrossFit Beginners

Waldek Grzesiak

Strefa III

60 min 8 wolnych

CrossFit Beginners

Michał Bałys

Strefa III

ZASTĘPSTWO

     
← →